Demas Hakkında

Dalış sektöründeki faaliyetine 1985 yılında perakende mağazasıyla başlayan Demas, 1995 yılından itibaren dalış ve spor malzemeleri toptancılığı alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu tarihten bu yana Demas Spor, ithalatçısı ve dağıtıcısı olduğu ürünlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla sektörde kendine yer edinmiştir.

Demas Spor, dalış malzemeleri üretiminde dünya lideri konumunda bulunan Aqua Lung grubundaki tüm dalış malzemesi markalarının (Aqua Lung, US Divers, Apeks, Technisub, Whites, Aqua Lung Sport), Suunto dalış bilgisayarlarının ve Aqua Sphere yüzme ürünlerinin Türkiye distribütörüdür.

Müşteri memnuniyeti politikasının bir parçası olarak, dağıtımını yaptığı tüm ürünlere kendi bünyesindeki servisinde hizmet vermektedir.

Demas Spor Türkiye çapındaki geniş bayi ağı sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine işbirliği içerisinde olduğu bayileri aracılığıyla ulaşmaktadır.

Demas Spor, dağıtımını yaptığı ürüne satış sonrası destek vererek ve ürününün arkasında durarak, gelecekte de sadık ve mutlu müşteri kitlesini genişletmeyi hedeflemektedir.
TemsilciliklerimizHer Hakkı Saklıdır DEMAS SPOR

Powered by Asoft Yazılım